Certifikace pro Ukrajinský trh


Certifikace a povolení pro Ukrajinský trh

Pomůžeme Vám získat potřebný certifikát, nebo povolení k použití (Dozvil) na Ukrajině. Již od roku 1999 vyřizujeme k dováženým nebo montovaným technologiím veškeré formality a neexistují pro nás neřešitelné případy.

Z naší dlouholeté zkušenosti bývá předávání instalovaného objektu, zejména v zahraničí na Ukrajině, spojeno s nutností příslušným úřadům doložit k instalovanému zařízení nejen odpovídající certifikáty, ale také tzv. “Dozvil”, což je povolení k použití daného výrobku na území Ukrajiny.

Certifikát sice nemůže mít vliv na užitečnost výrobku, i když dává zákazníkovi obecnou záruku posouzení kvalifikovaným certifikačním úřadem, ale může mít také nemalý vliv na investiční náklady samotné realizace v případě potřeby jeho vystavení.

I přestože mnoho výrobců světových měřítek již automaticky certifikuje výrobky pro většinu zemí, do kterých své zboží prodává, společnosti menších velikostí, zejména úzkoprofilové společnosti zabývající se dodávkami nestandartních specializovaných technologických zařízení, většinou postrádají certifikáty pro zahraničí, především pro země mimo Evropskou Unii.

V oblasti naší působnosti, v Doněcké oblasti na Ukrajině, jsme již vybudovali přes 500 objektů a jen málo z nich při proclívání zboží, nebo uvádění do provozu nevyžadoval doložení certifikátů k odpovídajícím nainstalovaným výrobkům a zařízením. A i přes snahu dodávat vybavení pouze renomovaných výrobců s historií produktů jsme se nejednou setkali s nutností absolvování celého procesu vystavení certifikátu.

Našich služeb již využila nejedna Česká společnost a díky našim službám mohli bez komplikací své výrobky uvést na Ukrajinský trh.

Po naší již 16 - ti leté zkušenosti s uváděním objektů do provozu a úkony s tím spojenými můžeme říci, že jsme sběhlí v činnostech spojených s vystavováním certifikátů na Ukrajině, ať se jedná o již ve světě certifikovaný výrobek, nebo je vystavení certifikátu poprvé.

© Textoris.cz 2013-2021 - Webdesign: 3solutions, spol.s r.o.

Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_mtcp0akm88s7a59s0c8dljue03, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0