Kotelny a vytápění


CzechStudy.com / Reference / Kotelny a vytápění / Chanžonkovskij závod dřevitých desek

Chanžonkovskij závod dřevitých desek

Zákazník: Chanžonkovskij závod dřevitých desek

Zakázka: Montáž a uvedení do provozu

Tento závod v Makeevce se jako jediný ve východní Ukrajině zabývá kompletním zpracováním dřeva a je vybaven vysoce kvalitním zařízením z produkce hlavních italských a německých výrobců obráběcích strojů.

Výstavba tohoto moderního závodu začala na počátku roku 2003. Naší realizací v této výstavbě byla následující projekce a montáž:

- výstavba a montáž 4 sušících a vlhčících komor včetně automatiky a elektroinstalace. Tyto komory zajišťují opracování 280 m3 dřeva najednou.

- montáž a elektroinstalace spodní kapovací pily Bottene Delta R-500 o průměru 1300mm s hydraulickým vozíkem pro podávání řeziva

system image

- organizace montáže a seřízení technologické linky na zpracování dřeva, sestávájící se z 19 obráběcích strojů a agregátů.

- montáž a seřízení kotle na dřevitý odpad Ferroli BI Comb 1 SGM AC 1600 o tepelném výkonu 1,8 MWt s teplotou v topeništi 1100 - 1300°C.

- montáž a seřízení plynové kotelny o tepelném výkonu 1,5 MWt.

Uvedení do provozu - konec roku 2003

system image

© Textoris.cz 2013-2021 - Webdesign: 3solutions, spol.s r.o.

Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_43k82cnqrb3spdmkf4fujhafu5, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0