Kotelny a vytápění


CzechStudy.com / Reference / Kotelny a vytápění / Rozšíření chovu prasat PJSC APK-Invest

Rozšíření chovu prasat PJSC APK-Invest

Zákazník: PJSC APK-Invest

Zakázka: Rozšíření chovu prasat

APK-Invest je národní lídr Ukrajiny v průmyslové výrobě chlazeného vepřového masa, majitel několika obchodních značek a firemní maloobchodní sítě.

Spolupráce s námi jako subdodavatelem pro objekty APK Invest začala v roce 2007 a trvá dodnes. Během této doby jsme se podíleli na výstavbě několika objektů, kdy celkem bylo zprojektováno, vybudováno a uvedeno do provozu:

- průmyslové vytápění ve 48 budovách

- 10 kotelen pro vytápění a zásobování horkou vodou

- vytápění radiátory pro 10 ABK (Administrativní a bytové komplexy)

- 6 vodárenských čerpacích stanic

- 6 kanalizačních čerpacích stanic

- zhruba 12 km podzemních plynovodů různých průměrů

system image

Další akcí byla výstavba čističky s vybavením francouzské firmy Carbofil France pro dezinfekci vzniklých odpadních vod. Objem dvou reaktorů (aerobní zóna) - 1630 m3, objem nádrže denitrifikace (anaerobní zóna) 2700 m3, objem nádrže homogenizace (zóna dočasného skladování) 2700 m3, objem vztlakové stanice přívodu hnoje do laguny 18,8 m3. Celkový maximální výkon instalovaných přečerpávacích čerpadel je 660 m3/hod.

system image

Zajistili jsme také projekci a montáž plynových zařízení pro spalování kadaverů - teplota v topeništi do 900°C, což mělo za následek zvýšení úrovně dodržování hygienických a ekologických norem.

system image

Další významnou činností byla projekce, dodávka zařízení, výstavba, montáž a seřízení následujících částí závodu:

- Reprodukční stáj č. 1-9 - instalace venkovních rozvodů plynu, montáž a seřízení uzlu odečtu plynu a plynové regulace, plynových ohřívačů vzduchu, plynových kotelen, systémů vytápění části administrativních budov a inseminační stanice, vodovodních a kanalizačních čerpacích stanic a přívodu plynu do pece na spalování kadaverů.

- Výkrmna č. 1-9 - výstavba vstupního plynového potrubí, montáž a seřízení uzlu odečtu plynu a plynové regulace, plynových ohřívačů vzduchu, plynových kotelen, systémů vytápění části administrativních budov, vodovodních a kanalizačních čerpacích stanic a přívodu plynu do pece na spalování kadaverů.

- Závod na výrobu kombinovaného krmiva - výstavba vstupního plynového potrubí, montáž a seřízení uzlu odečtu plynu a skříňové regulace plynu, přívodu plynu pro klimatizační jednotkyí AHU S40-10QWZ a AHU S40-08 QIZ s celkovým výkonem 57.800 m3/h, přívodu plynu pro sušárnu obilí, systémů vytápění administrativních budov, vodovodních a kanalizačních čerpacích stanic.

- Masokombinát - výstavba vstupního plynového potrubí, montáž a seřízení uzlu odečtu plynu a skříňové regulace plynu, přívodu plynu pro klimatizační jednotky, opalovací pece a pece pro spalování kadaverů.

system image

system image

Uvedení do provozu na části od poloviny roku 2008, dokončeno v polovině roku 2009, další části postupně do současnosti. Společnost APK-Invest celkem plánuje chov 600.000 ks prasat, aktuálně chová 400.000 ks prasat.

© Textoris.cz 2013-2021 - Webdesign: 3solutions, spol.s r.o.

Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_ktitcd2lq56qhhn8j49q8p8dt4, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0