Skladovací a výrobní prostory


Skladovací a výrobní prostory

Našim zákazníkům a partnerům můžeme nabídnout nedaleko města Doněck vlastní skladovací a výrobní prostory spolu s kvalifikovanou pracovní silou včetně dopravy materiálu a osob.

Společnost Auster-Don vlastní kancelářské prostory v centru města Doněck a dále vlastní kancelářské, výrobní a skladovací prostory ve své provozovně ve městě Makiivka (nacházející se v těsném sousedství města Doněck - http://goo.gl/maps/lIC6F ).

Rozměry výrobních a skladovacích prostor jsou následující:

- Krytý sklad o výměře 290 m2

- Výrobní prostory o výměře 268 m2

- Parkoviště pro zaměstnance a návštěvníky 200m2

- Parkoviště pro techniku 250 m2

- Venkovní skladovací prostory o výměře 700 m2.

Celý areál o výměře 7700 m2 je oplocen a hlídán non-stop bezpečnostní službou. Součástí jsou nájezdové rampy včetně techniky pro nakládku a vykládku.

Všichni naši pracovníci procházejí pravidelným školením bezpečnosti práce, školením v nových technologiích a obnovováním svých profesních atestů a průkazů.

Samozřejmostí jsou potřebná povolení a licence pro všechny prováděné práce. Také disponujeme speciálními povoleními - například Povolení pro práce ve zvýšeném nebezpečí, Povolení na provoz stavebních vozidel (jeřáby, zvedací plošiny) atd.

© Textoris.cz 2013-2021 - Webdesign: 3solutions, spol.s r.o.

Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_a3pvvoo3qbfmctkhgd0ugccmu6, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0