Výstavba, montáže, instalace, servis


Výstavba, montáže, instalace, servis

Naše společnost je připravena nabídnout vám komplexní služby v oblastí výstavby, montáže, seřízení a servisu, ať už se jedná o hrubou stavbu, kotelnu, seřízení průmyslového provozu nebo i servis zařízení již uvedeného do provozu.

Díky široké škále dlouhodobě zaměstnaných specialistů, od projektantů, přes elektrikáře až po pomocné dělníky, jsme schopni zajistit provedení veškerých prací v potřebném odvětví.

Při plnění jednotlivých objektů, jsme museli zajišťovat zemní a betonářské práce, kde máme vyčleněnou brigádu betonářů, kteří mají mnoho zkušeností s betonováním nestandardních průmyslových objektů, včetně základů staveb. Vlastními bagry jsme schopni vyhloubit potřebné prostory, nebo přemístit zeminu a vlastními mobilními jeřáby můžeme umístit těžká břemena do požadovaných míst.

Provádíme montáže konstrukcí a technologií v provozech průmyslových, nebo i komerčních. Stále zaměstnáváme 4 montážní skupiny schopné operovat samostatně na základě časových plánů, nebo přiložených projektů. V případě potřeby můžeme, jako v minulosti (projekt Amvrosievka), flexibilně navýšit počet dělníků až na několika násobek stávajícího stavu - tehdy až 500 zaměstnanců.

V našem projekčním oddělení jsou elektrikáři schopní programovat a řídit průmyslové procesy při standardních aplikacích systému Siemens, kdy konkrétně programovali (projekt Sumy) průběh žíhání oceli dle předepsaných podmínek. Projekční oddělení standardně provádí adaptaci zahraničních projektů dle Ukrajinské legislativy s následným schvalovacím procesem.

Již od výstavby první kotelny v Doněcku poskytujeme záruční a pozáruční servis našich objektů dle specifikací zákazníka. Každoročně obsluhujeme stovky kotelen a řady dalších objektů, které jsme uvedli do provozu, nebo servis převzali na žádost zákazníka.

© Textoris.cz 2013-2021 - Webdesign: 3solutions, spol.s r.o.

Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_vc9ntdni8qp75c307ktnltalv5, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0